£do uzgodnienia

Od zaraz praca w Anglii przy pakowaniu owoców na linii Ross-on-Wye

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Ross-on-Wye
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 1 marca 2018 06:06

Aktualna opcja pracy w Anglii dla osób z podstawową znajomością języka. Od zaraz możliwość zatrudnienia w Ross-on-Wye przy pakowaniu owoców i warzyw na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Ross-on-Wye, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca w firmie zajmującej się zbieraniem i pakowaniem malin, borówek, jabłek i ziemniaków
  • praca na stanowisku lidera będzie polegała na zarządzaniu zespołem oraz obsłudze technicznej linii produkcyjnej
  • osoba zatrudniona będzie zamawianie artykułów niezbędnych do produkcji oraz pakowania towarów
  • zadaniem pracownika będzie nadzór nad przestrzeganiem standardów jakości oraz pakowania

Wymagania:

  • zaradność i kreatywność
  • własna inicjatywa
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenie
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • wsparcie koordynatorów na miejscu
  • pomoc w sprawach formalnych
  • szkolenia wdrażające w obowiązki
  • pracę w międzynarodowym zespole

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

administrator@bhsavidge.co.uk

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-27efgi/

ID ogłoszenia: 7525a962d0d3933f