£8,19 brutto

Od zaraz praca w Anglii przy produkcji keczupu bez znajomości języka Portsmouth 2017

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Portsmouth
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: Grudzień - Maj 2017
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 listopada 2016 00:03

Od zaraz do maja 2017 poszukiwane osoby gotowe do podjęcia pracy w Anglii na produkcji keczupu przy taśmie w fabryce z Portsmouth bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Portsmouth
Zarobki: 8,19 GBP/h brutto
Liczba wakatów: 4
Start: ASAP
Umowa: 5 miesięcy

Zadania:
– sortowanie i mycie pomidorów, papryki przeznaczonej do produkcji przecieru
– obsługa urządzeń do mielenia, rozdrabniania warzyw (po przyuczeniu)
– nadzór nad prawidłowością przebiegu procesów produkcji, raportowanie błędów, zatrzymywanie taśmy w razie konieczności
– zadania związane z pakowaniem gotowych wyrobów do pudełek
– przygotowanie palet z produktem do magazynowania

Wymagania:
– doświadczenie w pracy z żywnością
– mile widziana nawet podstawowa znajomość języka
– gotowość do pracy w grupie, bezkonfliktowość
– brak konfliktów z prawem
– osoby odpowiedzialne, rzetelne i pracowite
– dyspozycyjność do maja 2017

Oferujemy:
– pracodawca organizuje zakwaterowanie w mieszkaniach (koszt 90 GBP tygodniowo w pokoju 2 lub 3 osobowym, 110 GBP za pokój pojedynczy)
– pomoc związaną z formalnościami oraz uzyskaniem wszelkich przysługujących świadczeń socjalnych
– terminowe wypłaty w systemie tygodniowym
– zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza kontaktowego na tej stronie lub przesłanie na poniższy email aplikacji z tytułem: “produkcja Portsmouth 12/16/17”

email: red-dot@gmx.co.uk

Dziękujemy za zainteresowanie. Niestety z uwagi na duże zainteresowanie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa wszystkie zgłoszenia oraz kierowane drogą elektroniczną zapytania.

ID ogłoszenia: 407582f72244881a

7 komentarzy na “Od zaraz praca w Anglii przy produkcji keczupu bez znajomości języka Portsmouth 2017”

  1. pracownik produkcyjny na 21 listopada 2016 @ 15:53

    Produkcja Portsmonth 12/16/17″.

  2. Witam. Jestem zainteresowana pracą przy produkcji keczupu.Posiadam doświadczenie w pracy z żywnością, pracowałam 6 lat przy sałacie, truskawkach oraz szparagach. Przebywam obecnie w Portsmouth i mam własne zakwaterowanie

  3. pracownik produkcyjny na 22 listopada 2016 @ 11:52

    Produkcja Portsmonth 12\16\17 witam iestem zainteresowana praca

  4. Produckja Portsmouth 12/16/17 na 26 listopada 2016 @ 09:45

    Witam jestem zainteresowany Państwa ofertą.
    Żywnością zajmuje sie od 20 lat.
    Mój numer kontaktowy ‭7470 137470‬

  5. Witam,

    Jestem zainteresowany ofertą pracy od kiedy mogę zacząć ?

    Pozdrawiam

  6. Jestem zainteresowana praca

  7. jestem rowniez zainteresowany