£8 - 9 h brutto

Od zaraz praca w Anglii przy produkcji na montażu telewizorów LCD bez języka Leeds

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Leeds
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące próbne, potem stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 października 2016 21:42

Fabryka telewizorów LCD z siedzibą w Leeds zatrudni od zaraz pracowników produkcji. Oferta pracy w Anglii bez znajomości języka przy montażu, składaniu, kontroli jakości produktów na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca i jest ono płatne.

Stanowisko: pracownik produkcji – montażu

Miejsce pracy: Leeds

Liczba wakatów: 5

Zarobki: 8,00 GBP brutto za godzinę osoby bez języka, 9,00 GBP/h osoby ze znajomością angielskiego

Start: od zaraz

Zadania:
– montaż poszczególnych komponentów telewizorów LCD na taśmie produkcyjnej
– kontrola jakości produktów na ostatnim etapie procesu produkcyjnego przed pakowaniem
– pakowanie wyrobów do opakowań kartonowych, kompletowanie zestawu (kable, gwarancja, pilot, podstawka)
– prace magazynowe, paletowanie towaru, przygotowanie do transportu

Wymagania:
– zręczność, szybkość, dokładność
– mile widziane doświadczenie w produkcji elektroniki
– zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
– umiejętność pracy w grupie
– znajomość języka będzie atutem
– gotowość do zatrudnienie w systemie zmianowym
– dyspozycyjność na co najmniej 3 miesiące

Oferujemy:
– atrakcyjną posadę w renomowanej, międzynarodowej firmie
– dobre warunki finansowe
– możliwość otrzymania stałej umowy po zakończeniu pierwszego kontraktu
– możliwość pracy w nadgodzinach (dodatkowo płatne)
– zakwaterowanie płatne w mieszkaniach na terenie Leeds (koszt 200-250 GBP miesięcznie)

Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres.

W tytule wiadomości proszę napisać „produkcja LCD Leeds 2016″

Jobs4U Recruitment Agency

jobs4u@englandmail.com

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 91358154db978e3e

3 komentarze na “Od zaraz praca w Anglii przy produkcji na montażu telewizorów LCD bez języka Leeds”

  1. Jestem zainteresowana w/w pracą.Posiadam wieloletnie doświadczenie na produkcji.Pozdrawiam

  2. produkcja LCD Leeds 2016 na 21 listopada 2016 @ 19:13

    Jestem zainteresowana ~powyższa ofertą. Mam doświadczenie w pracy magazynowej. Pozdrawiam.

  3. Witam Serdecznie,
    Jestem zainteresowany podjęciem współpracy. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy na magazynach oraz produkcji. Jestem młodym, zdolnym i szybko przyswajającym wiedzę mężczyzną. Nie brak mi motywacji i chęci do pracy. Jestem komunikatywny i pełen energii,a powierzone obowiązki staram się wykonywać z jak największą precyzją. Proszę o informację zwrotną czy oferta jest nadal aktualna.
    Pozdrawiam,
    Kamil