£do uzgodnienia

Od zaraz praca w Anglii przy remontach łazienek i dla glazurnika Bristol

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bristol
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2014 23:29

Poszukujemy pracowników budowlanych/firm do remontów oraz glazurnika do współpracy z firmą z Bristolu. Praca w Anglii od zaraz przy remontach i wykończeniach.

Stanowisko 1: pracownik lub firma do remontów oraz wykończeń łazienek

Stanowisko 2: Glazurnik

Miejsce pracy: Bristol

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Od Glazurnika wymagamy umiejętności pracy z kamieniem naturalnym, typowe prace glazurnicze
  • Pracownicy od remontów- umiejętne remontowanie oraz wykańczanie mieszczeń

Oczekiwania:

  • minimum 5 letnie doświadczenie udokumentowane doświadczenie
  • posiadanie własnych narzędzi
  • możliwość przyjechania swoim autem do pracy- atutem będzie przyjazd wanem
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • duża samodzielność
  • obycie. pracowitość, sumienność

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia od zaraz

Jak aplikować:

  • telefonicznie: 07871583928
  • mailowo: perfectcutbristol@gmail.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-21j6ld/

ID ogłoszenia: 7525346ad0608526