£8,21 - 9,94 na godz.

Od zaraz praca w Anglii przy sprzątaniu biur w Londynie dla sprzątaczek lub sprzątaczy

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 19 października 2019 02:22
  • Wygasa: 17 dni, 16 godzin

Firma z Londynu poszukuje od zaraz dyspozycyjnych sprzątaczek lub sprzątaczy do podjęcia pracy w Anglii przy sprzątaniu powierzchni biurowych. Pracodawca oczekuje znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 8,21 – 9,94 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie sprzątał kantynę, kuchnię, toalety oraz biura, np. ścieranie kurzu, mycie podłóg, odkurzanie, opróżnianie koszy na śmieci.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • bezpieczne buty – safety shoes;
  • posiadanie doświadczenia w pracy przy sprzątaniu;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe: od 8,21 GBP na godz, a nadgodziny 12,32 GBP na godz; natomiast po trzech miesiącach: 9,94 GBP na godz., a nadgodziny 14,91 GBP na godz.;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • pracę przez 4 dni po 8 godzin (8 am – 8 pm) i 4 dni wolne;
  • wypłatę zawsze na czas.

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod  numerem telefonu: 079 3910 4617  (Jolanta).

Źródło: http://sprzataczka.epracazagranica.pl/wielka-brytania/wielka-brytania-dam-prace/

ID ogłoszenia: 5485d9ce7d2b8e34