£250 - 450 GBP tygodniowo

Od zaraz praca w Anglii przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca stała
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 17 grudnia 2018 20:03

Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych. Zatrudnienie w zachodnim Londynie na czas nieokreślony dla osób solidnych, odpowiedzialnych i dokładnych.

Lokalizacja: Zachodni Londyn.

Wynagrodzenie: 250 – 450 GBP tygodniowo.

Start: od zaraz.

Stanowisko: sprzątaczka.

Zakres obowiązków:

  • sprzątanie domów i mieszkań prywatnych u klientów firmy;
  • ścieranie kurzy z powierzchni, mycie podłóg, odkurzanie dywanów, wynoszenie odpadów itp.

Wymagania:

  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • solidność;
  • odpowiedzialność i uczciwość;
  • podstawowy angielski – konieczność komunikacji z klientami w tym języku;
  • mile widziane prawo jazdy kat.B i umiejętność jazdy w ruchu lewostronnym;
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu;
  • referencje od poprzednich pracodawców;
  • w przypadku zamieszkania we wschodnim lub północnym Londynie, należy zadeklarować chęć przeprowadzki
  • do zachodniej części miasta;
  • dokładność i poczucie estetyki.

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla pań;
  • dobre zarobki;
  • stałą pracę;
  • pełny etat – w godzinach 9.00 – 18:00;
  • wszelkie potrzebne środki chemiczne i sprzęty;
  • dla osób z prawem jazdy i zaświadczeniem o niekaralności wyższa stawka.

Aplikacje:
Zachęcamy do wysyłania aplikacji pod adres:

cleaneasy.office@gmail.com

lub za pośrednictwem strony:

ID ogłoszenia: 6405c1767f8e258c