£9,19 brutto/h

Od zaraz praca w Anglii przy sprzątaniu klubu fitness bez języka w Reading 2020

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Reading
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca roku 2020
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 lutego 2020 00:47

Z bezpłatnym zakwaterowaniem do podjęcia od zaraz praca w Anglii dla sprzątaczki. Zatrudnienie w Reading UK bez znajomości języka przy sprzątaniu klubu fitness i całodobowej siłowni. Umowa do końca roku 2020 z możliwością jej przedłużenia.

Stanowisko: sprzątacza / sprzątacz

Miejsce: Reading UK

Start: ASAP

Liczba miejsc: 3

Wynagrodzenie: 9,19 GBP/h brutto

Zadania:

– odkurzanie wykładziny

– mycie, sprzątanie łazienek, WC

– odkażanie sprzętów do ćwiczeń płynem dezynfekcyjnym

– wycieranie kurzu, mecie posadzek etc.

Wymagania:

– mile widziane doświadczenie w sprzątaniu oraz język angielski

– zaświadczenie o niekaralności nie starsze niż 6 miesięcy

– gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (siłownia jest czynna 24h 7 dni w tygodniu)

Oferujemy:

– atrakcyjne warunki finansowe oraz premie okolicznościowe

– zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy brytyjskiego

– umowa do końca roku 2020 z opcją jej przedłużenia

– zakwaterowanie bezpłatne w 2-osobowym pokoju lub pomoc w znalezieniu własnego zakwaterowania

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na poniższy email z tytułem „siłownia Reading 2020”

greatjob@fastmail.co.uk

ID ogłoszenia: 9405e4362b3bc6f6

2 komentarze na “Od zaraz praca w Anglii przy sprzątaniu klubu fitness bez języka w Reading 2020”

  1. Gregory11 na 12 lutego 2020 @ 23:26

    Witam serdecznie jestem zainteresowany panstwa ofertom prosze o kontakt . Przebywam w Anglii nie daleko Menchester .

  2. Camila Van na 25 lutego 2020 @ 14:44

    Witam Serdecznie .
    Jestem zainteresowana Państwa ofertą .
    Mieszkam w Reading
    zostawiam kontakt do siebie
    camila.van@interia.pl
    Pozdrawiam Serdecznie 🙂