£16 - 21 na godz.

Od zaraz praca w Anglii w budownictwie murarz bez znajomości języka Southampton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 5 lat + kolejne etapy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 lutego 2019 10:10

Na budowie praca w Anglii, jako murarz dla Polaków bez znajomości języka angielskiego. Ogłoszenie z Southampton aktualne od zaraz. Poza tym pracodawca zapewnia pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik budowlany – murarz.

Lokalizacja: Southampton.

Wynagrodzenie: 16 – 21 GBP/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac murarskich na budowie.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • punktualność;
  • mile widziane będzie prawo jazdy, a także doświadczenie w kładzeniu cegły klinkierowej;
  • bez nałogów.

Oferujemy:

  • zapewniony transport oraz ciągłość zleceń;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania na miejscu;
  • wsparcie w załatwieniu formalności związanych z pobytem w Anglii;
  • pracę na 5 lat plus kolejne etapy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość pracowania w soboty;
  • pomoc w kupieniu narzędzi.

Aplikacja:

Zgłoszenia można zostawiać poprzez kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: +44 7 599 424 979. Dzwonić można wieczorem, a w ciągu dnia proszę wysyłać sms-y.

Źródło: https://gratka.pl/praca/murarze-praca-w-anglii/oi/7031773

ID ogłoszenia: 9875c4f66c10ff62