£do uzgodnienia

Od zaraz praca w Anglii w pizzerii dla kobiet pomoc kuchenna w Londynie

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na stałe
  • Opublikowany: 11 lipca 2014 13:54

Pizzeria z Sutton w Londynie poszukuje pilnie kobiety do pracy w Anglii. Zatrudnienie dostępne od zaraz w charakterze pomocy kuchennej przy krojeniu, myciu i układaniu składników na pizzy.

Stanowisko: Pomoc kuchenna w pizzerii

Zarobki: do uzgodnienia

Miejsce pracy: Sutton, Londyn, Anglia

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Praca przy zwykłych obowiązkach na kuchni- zadaniami będzie krojenie, szatkowanie, mycie, układanie składników na pizzy w odpowiednich proporcjach
  • Obowiązkiem będzie pilnowanie porządku.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • preferowane zgłoszenia od kobiet
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z współpracownikami
  • komunikatywność
  • gotowość podjęcia pracy na stałe
  • doświadczenie w pracy na kuchni lub umiejętności kucharskie

Oferujemy:

  • praca na stałe- nie poszukujemy pracowników sezonowych!
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Aplikacja wyłącznie w formie kontaktu telefonicznego pod numerem: 07448569338

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22bihd/

ID ogłoszenia: 54953bfbdf40cbba