£do uzgodnienia

Od zaraz sezonowa praca Anglia bez języka przy zbiorach truskawek, malin i borówki Wokingham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Wokingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do października 2020
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 20 maja 2020 01:06

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii przy zbiorach truskawek, malin i borówki. Zatrudnienie sezonowe k. Wokingham bez znajomości języka dla pracowników tymczasowych.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: okolice Wokingham.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie zbieranie truskawek, malin i borówki.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz do października 2020;
  • pracowitość;
  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • sprawdzonego pracodawcę;
  • legalne zatrudnienie.

Aplikacja:

Spotkania dotyczące pracy odbędą się:

  • 26.05.2020 o godz.9.00 – Tarnów, hotel Tarnovia ul. Kościuszki 10;
  • 27.05.2020 o godz.13.00 – Zamość, hotel Renesans ul. Grecka 6;
  • 28.05.2020 o godz.9.00  – Przemyśl, hotel Trójka ul. Lwowska 20;
  • 28.05.2020 o godz.13.00 – Rzeszów, hotel Forum ul. Lisa Kuli 20.

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 724 155 110

Źródło: https://stalowa-wola.lento.pl/praca-w-anglii-przy-zbiorze-truskawek,9048156.html

ID ogłoszenia: 9095ec3dfb904c93