£do ustalenia

Od zaraz sezonowa praca Anglia bez znajomości języka zbiory warzyw Rainford

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Rainford
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2016 22:51

Ogłoszenie sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach warzyw na plantacji z Rainford. Zatrudnienie bez znajomości języka angielskiego dla Polaków, dostępne przez cały rok.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Miejsce zatrudnienia: Rainford.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Obowiązki na stanowisku:

  • zbiory warzyw oraz czyszczenie ich z zalegającej na nich ziemi;
  • sortowanie;
  • umieszczanie warzyw w skrzynkach;
  • przygotowanie zebranych warzyw do wysłania.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna na wysokim poziomie;
  • motywacja do pracy;
  • bystrość, energiczność;
  • stan zdrowia pozwalający na pracę fizyczną;
  • mile widziane doświadczenie;
  • sumienne podejście do pracy.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie na wysokim poziomie;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • stabilne oraz legalne zatrudnienie;
  • pracę dostępną niemal przez cały rok, ze względu na to, że na plantacji uprawia się różne rodzaje warzyw;
  • profesjonalne przeszkolenie wstępne.

Aplikacje:
Szanowni Państwo, jeśli interesuje was podjęcie zatrudnienia, zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres:

adam@career-makers.co.uk

Odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

Źródło: http://praca-zagranica24.pl/ogloszenia/dam-sezonowa-prace-w-anglii-od-zaraz-bez-jezyka-zbiory-warzyw-rainford/

ID ogłoszenia: 12357aa3e17bb1c7