£akord

Od zaraz sezonowa praca Anglia dla par bez języka zbiory truskawek 2019 Canterbury

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Canterbury
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2019
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 lipca 2019 02:08

Możliwość podjęcia sezonowej pracy w Anglii również bez znajomości języka. Oferta 2019 z Canterbury przy zbiorach truskawek dla par aktualna od zaraz. Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Canterbury.

Wynagrodzenie: na akord.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie truskawek na polu, a później śliwek, jabłek i czereśni w sadzie;
  • prace polegające na sortowaniu owoców oraz ich pakowanie.

Wymagania:

  • dobre zdrowie;
  • dostępność od zaraz;
  • zręczność;
  • szybkie tempo pracy;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • pracę dla par;
  • zakwaterowanie odpłatne w cenie 30 GBP na tydzień;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • dobre warunki socjalne;
  • tanie wyżywienie, które będzie płatne 1 GBP na dzień;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy przy zbiorach.

Aplikacja:

CV można wysyłać na adres: biuro@workingservice.pl z tytułem wiadomości: “praca sezonowa w Anglii zbiory Canterbury”.

Źródło: praca-zagranica24.pl

ID ogłoszenia: 5195d12387614783