£na akord

Od zaraz sezonowa praca Anglia przy zbiorach jabłek i gruszek bez języka Canterbury

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Canterbury
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 11 październik 2019
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2019 00:40

Sadownik z Canterbury szuka od zaraz osób do sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach jabłek i gruszek. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Canterbury.

Wynagrodzenie: na akord.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie owoców oraz wykonywanie innych prac na farmie.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • zmotywowanie do pracy fizycznej;
  • odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia przy pracach sezonowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla kobiet i mężczyzn;
  • zakwaterowanie na farmie w cenie 30 GBP od osoby na tydzień;
  • pracę 6 dni w tygodniu w zależności od warunków pogodowych;
  • wypłata raz w tygodniu.

Aplikacja:

Aby się zgłosić, należy zarejestrować się na stronie:

http://agropraktika.lt/darbas-anglijoje i skontaktować się pod adresem e-mail: natalia@agropraktika.lt lub pod numerem telefonu: +48 (22) 30702 68.

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/anglia-praca-sezonowa-zbior-jablek-i-gruszek-od-27-go-maja-2019-canterbury-uk/

ID ogłoszenia: 8635d5d65c39953e