£8,50 +zakwaterowanie

Od zaraz sezonowa praca w Anglii bez języka w ogrodnictwie szklarnia Exeter UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Exeter
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 lutego 2022 00:23

Przy kwiatach od zaraz aktualna propozycja sezonowej pracy w Anglii 2022. Zatrudnienie w ogrodnictwie bez znajomości języka – szklarnia z Exeter UK. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: okolice Exeter

Czas trwania umowy: 6 miesięcy

Wynagrodzenie: 8,50 GBP na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca w szklarni przy pielęgnacji kwiatów (orchidee, róże, tulipany)
  • pracownik będzie odpowiedzialny za podcinanie, podlewanie, nawożenie, ścinanie, a także pakowanie kwiatów

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdyscyplinowanie i gotowość do wykonywania poleceń przełożonego
  • dyspozycyjność od zaraz na 6 miesięcy
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pół roku
  • pracę na podstawie umowy na czas określony
  • zatrudnienie w Anglii bez konieczności porozumiewania się w języku angielskim
  • zakwaterowanie bezpłatne w budynku, niedaleko szklarni (ok. 800 m)

Jak aplikować?

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza kontaktowego na tej stronie lub przesłanie na poniższy e-mail aplikacji z tytułem:

„Exeter praca przy kwiatach 03/22″

e-mail: red-dot@gmx.co.uk

Dziękujemy za zainteresowanie. Niestety z uwagi na duże zainteresowanie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa wszystkie zgłoszenia oraz kierowane drogą elektroniczną zapytania.

ID ogłoszenia: 68362155ff66f7fb