£10 GBP/h

Od zaraz sezonowa praca w Anglii przy choinkach bez języka leśnictwo w Stockport UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Stockport
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do 23 grudnia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 grudnia 2020 02:08

Od zaraz poszukiwana osoba do sezonowej pracy w Anglii w leśnictwie przy choinkach. Zatrudnienie bez znajomości języka w szkółce leśnej ze Stockport do 23-go grudnia. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione za darmo.

Stanowisko: pracownik sezonowy

Miejsce: Stockport

Wynagrodzenie: 10 GBP/h

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 1

Zadania:

Wycinka drzewek (choinek) oraz ich pakowanie w siatkę ochronną, następnie załadunek na samochody ciężarowe. Również zadania związane z pielęgnacją drzewek.

Wymagania:

  • przebywanie obecnie na terenie UK
  • dyspozycyjność do 23-grudnia 2020
  • brak nałogów
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • umowę na czas określony
  • wypłaty w formie tygodniówki
  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu w ogrzewanym domu z łazienką, kuchnią oraz szybkim internetem

Ogłoszenie grzecznościowe dla mojego pracodawcy, zgłoszenia proszę przesyłać w j. angielskim. Mimo, iż na miejscu nie jest wymagany angielski to mój pracodawca chce sam wybrać kandydatów ze zgłoszeń, a języka polskiego nie zna.

Zgłoszenia proszę wysyłać na specjalnie w tym celu założony adres email:

stockport@gazeta.pl

ID ogłoszenia: 1635fc6c902ad01b