£7,60 brutto

Od zaraz tymczasowa praca w Anglii na produkcji lodów bez znajomości języka Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz, luty 2016
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca czerwca 2016
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 lutego 2016 03:08

Od zaraz tymczasowa oferta pracy w Anglii na terenie Londynu na produkcji spożywczej lodów, sorbetów, deserów lodowych. Ogłoszenie bez znajomości języka angielskiego na okres ok 3-4 miesięcy. Możliwe zatrudnienie dla par lub grupy.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Londyn
Zarobki: 7,60 GBP/h
Liczba wakatów: 6
Start: od zaraz – luty 2016

Zadania:
Praca w charakterze pomocnika na produkcji lodów. Zadania głównie przy taśmie wykonywane w pozycji stojącej – pakowanie, kontrola jakości, obsługa maszyn, nadzór nad prawidłowością przebiegu produkcji, przynoszenie składników z chłodni na linię produkcyjną.

Wymagania:
– dyspozycyjność od zaraz
– chęci i motywacja do ciężkiej pracy
– możliwość wyjazdu na minimum 3 miesiące
– mile widziane doświadczenie w produkcji spożywczej
– wytrzymałość na niską temperaturę
– osoby bez nałogów, nie karane

Oferujemy:
– płatne zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach
– dobre zarobki + premie
– pomoc przy dopełnieniu wszystkich formalności na miejscu
– możliwość przedłużenia umowy dla najlepszych pracowników
– wsparcie Polskiego koordynatora

Aplikacja:
Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń na podany poniżej adres poczty e-mail. Zatrudnienie od zaraz.

uk-employment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „produkcja lodów, Londyn 02.2016”

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub pominięte.

ID ogłoszenia: 18956b93aeed243d

4 komentarze na “Od zaraz tymczasowa praca w Anglii na produkcji lodów bez znajomości języka Londyn”

  1. produkcja lodow na 9 lutego 2016 @ 12:18

    jestem zainteresowany ta praca 784831227

  2. produkcja lodów, Londyn 02.2016 na 15 lutego 2016 @ 09:41

    witam, mieszkam na północ od Londynu w hoddesdon, ale mogę się przeprowadzić. jestem dyspozycyjny od czwartku 18-go lutego.
    mój tel07999900695. Tomek, 47 lat

  3. Pilnie szukam pracy na 16 lutego 2016 @ 09:35

    Witam jestem z.polski ale poszukuje pracy za granicą proszę o kontakt 519 575 332

  4. Moge pracowac od zaraz.

Zostaw odpowiedź do Pilnie szukam pracy