£9 na godz.

Oferta fizyczna Anglia praca sortowanie paczek od zaraz bez języka 2019 Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: kontrakt
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 6 lipca 2019 04:29

Przy sortowaniu paczek potrzebne od zaraz osoby do fizycznej pracy w Anglii. Zatrudnienie 2019 w Londynie bez znajomości języka z atrakcyjnym wynagrodzeniem zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 9,00 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla mężczyzn do fizycznej pracy przy sortowaniu przesyłek.

Wymagania:

  • możliwość pracy na zmianie nocnej od 23.00 do 7.00 rano;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • bardzo dobra kondycja fizyczna;
  • wytrzymałość;
  • dokładne i zaangażowane wykonywanie swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • pracę na nocnej zmianie przez 5 dni w tygodniu od niedzieli do czwartku;
  • atrakcyjne warunki finansowe, czyli 9,00 GBP na godzinę;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • bardzo dobre warunki współpracy;
  • miły i przyjazny zespół współpracowników.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta fizycznej pracy w Anglii przy sortowaniu przesyłek, proszone są o zgłaszanie się pod numerem telefonu: +44 144 224 9877.

Źródło: https://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1222581

ID ogłoszenia: 5845d1f8859ec1e0

1 odpowiedź na “Oferta fizyczna Anglia praca sortowanie paczek od zaraz bez języka 2019 Londyn”

  1. Grzegorz9999 na 21 lipca 2019 @ 20:47

    Szanowni Państwo,
    Przedstawiona oferta pracy wydaje mi się interesująca. 532678310.
    Pozdrawiam.Grzegorz