£od 6,50 GBP za godzinę

Oferta fizycznej pracy w Anglii 2015 na magazynie Irthlingborough

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Irthlingborough
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 30 grudnia 2014 02:15

Ogłoszenie pracy w Anglii na stanowisku magazyniera. Zatrudnienie w Irthlingborough dla pracowników fizycznych przy zbieraniu zamówień, rozładunku i załadunku towarów.

Stanowisko: Magazynier

Płaca: od 6,50 GBP za godzinę

Lokalizacja: Irthlingborough

Obowiązki:

  • Stanowisko obejmować będzie wszystkie prace magazynowe.
  • Pracownik będzie miał za zadanie – zbierać zamówienia, komisjonować, pakować towary, przygotowywać wysyłki produktów.
  • Obowiązkiem będą prace fizyczne polegające na rozładunku i załadunku.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • gotowość do podjęcia pracy na zmiany
  • możliwość wyjazdu na stałe
  • atutem będzie licencja na wózek widłowy typu: Counterbalance / Reach
  • dobra kondycja

Oferujemy:

  • Pracę w systemie 3 zmianowym, pierwsza – od 7 do 15, druga od 15 do 23, trzecia od 23 do 7
  • zatrudnienie dla kobiet i mężczyzn

Aplikacja:
Aplikacja telefoniczna możliwa jest za pośrednictwem numeru: 07711 008288

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22m731/

ID ogłoszenia: 68554a1d20318920