£do ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Anglii bez języka przy przeprowadzkach Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 30 lipca 2014 23:16

Firma zajmująca się przeprowadzkami szuka pracowników fizycznych bez znajomości języka do pracy w Anglii. Oferta z Londynu dla Polaków przy załadunku i rozładunku rzeczy. Zatrudnienie dla osób zamieszkałych w Anglii.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do przeprowadzek
Stanowisko II: Handyman
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Stanowisko I
Praca przy przeprowadzkach związana z takimi czynnościami jak: pakowanie i rozpakowywanie rzeczy, załadunek mebli do samochodu oraz jego rozładunek itp.

Stanowisko II
Pracownik na tym stanowisku będzie pomagał przy zakładaniu i zdejmowaniu okien, składaniu mebli i wieszaniu obrazków. Do tego stanowisku konieczne jest posiadania prawa jazdy i niezbędnych narzędzi.

Wymagania:
– duża sprawność i wytrzymałość fizyczna
– bez przeciwwskazań zdrowotnych
– zatrudnione zostaną jedynie osoby zamieszkałe na stałe w Londynie
– zaangażowanie, sumienność, chęć do ciężkiej pracy
– posiadanie prawa jazdy kat.B będzie dodatkowym atutem
– język angielski w każdym stopniu mile widziany

Oferujemy:
– możliwość zdobycia doświadczenia
– stałe zlecenia
– zatrudnienie na czas nieokreślony
– pracę dla Polaków zamieszkałych w Londynie
– miłą atmosferę w miejscu pracy

Aplikacja:

Osoby chętne zapraszamy do aplikowania poprzez maila: bartosz_czajka@o2.pl

Źródło:

ID ogłoszenia: 99253d91b6817770