£8,70 GBP/h

Oferta fizycznej pracy w Anglii na magazynie przy rozładunku palet Feltham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Feltham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 3 czerwca 2015 11:38

Prowadzimy nabór na stanowisko pracownika fizycznego przy rozładunku palet. Praca w Anglii na magazynie mieszczącego się w Feltham. Oferta ze względu na charakter pracy skierowana jest do mężczyzn.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Feltham
Wynagrodzenie: 8,70 GBP/h

Zadania:
Pracownik zajmuje się rozładunkiem palet ważących do 25 kg. Praca na zmianie nocnej pomiędzy godziną 20:00-23:00.

Wymagania:
– zatrudniamy jedynie zdrowych kandydatów z dużą wytrzymałością fizyczną
– możliwość podnoszenia ciężarów do 25 kg
– chęć podjęcia pracy fizycznej odbywającej się w godzinach nocnych
– energiczność, żywotność
– dostosowanie się do panujących warunków (praca odbywa się w zimnych i mokrych warunkach)
– oczekujemy pełnego zaangażowania podczas wykonywania zadań

Oferujemy:
– pracę na zmianę nocną
– w ciągu nocy przepracowanie od 10 do 12 godzin
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– pracę w dynamicznym zespole

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie zgłoszenia na maila: justyna.wojtowicz@pertemps.co.uk

Źródło: http://londynek.net/jobs/PRACA+PRZY+ROZLADUNKU+Londyn+Zach.+FELTHAM+Produkcja+Magazyny+ogloszenia+praca,/jobs/ad?ad_id=939368

ID ogłoszenia: 968556ec3d0726b5