£9,00 na godz.

Oferta fizycznej pracy w Anglii przy sortowaniu paczek od zaraz bez języka Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 15 maja 2019 00:26

Interesująca oferta fizycznej pracy w Anglii na magazynie przy sortowaniu przesyłek kurierskich. Zatrudnienie od zaraz w Londynie również bez znajomości języka obcego.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy sortowaniu przesyłek.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 9,00 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym na magazynie przy sortowaniu przesyłek.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • punktualność;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • przyjemną atmosferę pracy;
  • stałe godziny pracy od 23.00 do 7.00 przez pięć dni w tygodniu od niedzieli wieczorem do piątku rano;
  • pracę dostępną w dwóch różnych lokalizacjach: Hemel Hempstead  albo Croydon.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą przy sortowaniu przesyłek mogą kontaktować się pod numerem telefonu:

+447763747512 w godzinach od 07.00 do 16.00 albo wysłać wiadomość na adres e-mail:

hemel@multidistribution.co.uk

Źródło: https://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1217140

ID ogłoszenia: 1525cdabbf17ce17