£8 funtów za godzinę brutto

Oferta fizycznej pracy w Anglii od zaraz przy rozkładaniu namiotów

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: od zaraz - październik 2016
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 czerwca 2016 22:44

Oferujemy fizyczną pracę w Anglii przy rozkładaniu namiotów na potrzeby różnych imprez. Zatrudnienie dla Polaków od zaraz z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Anglia.

Stawka godzinowa: 8 funtów za godzinę.

Wolne wakaty: 6.

Opis stanowiska:
praca będzie polegała na rozkładaniu dużych namiotów z okazji imprez różnego rodzaju – festynów, zlotów, targów itp. Zadania wykonywane są w każdą pogodę i wymagają siły fizycznej.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • siła – elementy namiotu są dość ciężkie;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • uczciwość, punktualność i niezawodność;
  • dyspozycyjność do października;
  • predyspozycje do pracy w każdą pogodę.

Oferujemy:

  • dużą ilość godzin do wypracowania;
  • umowę o pracę tymczasową na brytyjskich warunkach;
  • zakwaterowanie w karawanach z dwoma lub trzema sypialniami;
  • dobrą atmosferę;
  • ciekawą ofertę pracy na czas wakacji.

Dla kandydatów:
Prosimy o składanie zgłoszeń poprzez stronę www:

ID ogłoszenia: 807575ef8a598a6e

3 komentarze na “Oferta fizycznej pracy w Anglii od zaraz przy rozkładaniu namiotów”

  1. jestem gotowy do tej pracy

  2. Czy ta oferta pracy jest nadal aktualna? Jestem gotowy do podjecia tej pracy. Mam doswiadczenie na podobnym stanowisku.

  3. Czy oferta tej pracy nadal jest aktualna? Jezeli tak chetnie skorzystam,mam doswiadczenie na takim stanowisku ponad roczne wiec znam zasady tej pracy i warunki:)
    Zglaszam wiec swoja kandydature i jezeli to mozliwe prosze o szybki komtakt
    Pozdrawiam:)