£do 7,50/h

Oferta fizycznej pracy w Anglii od zaraz przy rozładunku i załadunku Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca lipca 2017 z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 14 maja 2017 14:32

Opcja podjęcia fizycznej pracy w Anglii dla mężczyzn przy rozładunku i załadunku. Oferta od zaraz z Londynu dla osób z podstawową znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny na magazynie
Miejsce zatrudnienia: Londyn, Anglia
Zarobki: obwiązuje stawka do 7,50 GBP na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • jest to praca fizyczna na magazynie przy czyszczeniu i konserwacji sprzętu a także rozładunku i załadunku towarów ciężkich i delikatnych sprzętów
  • inne zadania które będą przydzielane na bieżąco

Oczekiwania:

  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • zręczność
  • umiejętność pracy w grupie, bezkonfliktowość
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • zorganizowanie
  • aktualne zamieszkanie w okolicach Battersea
  • punktualność i odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie dla mężczyzn
  • umowę na czas określony do końca lipca 2017
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia
  • przyjazny zespół
  • przejrzyste warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Zgłoszenie prosimy przesłać z CV w języku angielskim na adres: sarah@tablemanners-uk.com. Lub kasia681991@wp.pl

źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1108193

ID ogłoszenia: 826591597c5b3dce