£322/tydzień

Oferta fizycznej pracy w Anglii od zaraz przy sortowaniu odzieży 2017 Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 3 września 2017 19:14

Proponujemy możliwość zatrudnienia w Londynie przy sortowaniu odzieży używanej. Oferta fizycznej pracy w Anglii 2017 dla osób bez doświadczenia ale z podstawową znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Londyn – West Drayton, Anglia

Pensja: 322 GBP za tydzień brutto – czyli około 280 GBP po odliczeniu podatku

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca fizyczna, polegająca na samodzielnych sortowaniu używanej odzieży a także innych artykułów, tak jak sprzętu AGD, towarów elektrycznych, akcesoriów
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez kierownika

Oczekiwania:

  • doświadczenie nie jest wymagane
  • dobra sprawność
  • wysoka motywacja do osiągania zamierzonych celów
  • punktualne stawianie się na swoje zmiany
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • zdolność do pracy w zespole
  • mile widziane zgłoszenia od osób które potrafią rozróżniać materiały – kaszmir, bawełnę, wełnę itp.

Zapewniamy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • pracę od 7 do 16:30 od poniedziałku do piątku

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie wiadomości kontaktowej za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • admin@rtstextilerecyclers.co.uk

Prosimy załączyć aktualny numer kontaktowy!

źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1115080

ID ogłoszenia: 82559abd100d09cf

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Anglii od zaraz przy sortowaniu odzieży 2017 Londyn”

  1. Witam! Jestem zainteresowana praca! Proszę o kontakt . Na moj Emiel adres .