£6,70 - 7,52 za godzinę brutto

Oferta fizycznej pracy w Anglii od zaraz przy sortowaniu surowców Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 6 marca 2016 20:22

Poszukiwani fizyczni pracownicy do sortowni surowców w Londynie (Edmonton) od zaraz. Aktualna oferta pracy w Anglii dla mężczyzn, z dobrym wynagrodzeniem oraz możliwością awansu.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Stawka godzinowa: 6,70 – 7,52 funtów brutto.

Miejsce zatrudnienia: Anglia, Londyn, Edmonton.

Zadania na stanowisku:

  • sortowanie surowców przy taśmie produkcyjnej, według określonego kodu;
  • inne zadania na bieżąco zlecane przez kierownika zmiany;
  • praca odbywa się na zasadzie dwie dniówki i dwie noce w tygodniu;

Wymagania:

  • predyspozycje do pracy fizycznej;
  • elastyczność godzinowa – praca na zmiany;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • bystre oko, spostrzegawczość;
  • dokładność, sprawność;
  • sprawne dłonie;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • nastawienie na cel;
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków.

Oferujemy:

  • dobrą stawkę godzinową;
  • legalną umowę z angielskim pracodawcą;
  • wstępne przeszkolenie;
  • pomoc we wdrożeniu w obowiązki;
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia i awansu.

Aplikacje:

Osoby zainteresowane prosimy dzwonić pod numer: 02034891345. Umówimy się na rozmowę kwalifikacyjną, ustalimy dalsze szczegóły współpracy.

Źródło: http://www.mojawyspa.co.uk/ogloszenia/10/227612/PickerSortowacz-od-zaraz

ID ogłoszenia: 40956d5c63376f3c