€do ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Anglii przy montowaniu scen od zaraz Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 12 lipca 2015 19:42

Firma zagraniczna szuka od zaraz pracowników fizycznych przy stawianiu scen oraz obsługiwaniu eventów. Praca w Anglii, Londyn dla Polaków na okres sezonowy.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– składanie i rozkładanie scen
– zajmowanie się budowaniem stoisk targowych
– obsługiwanie wieczorów imprezowych
– inne zadania zlecane przez przełożonego

Wymagania:
– bardzo dobra wytrzymałość fizyczna
– możliwość podjęcia pracy w okresie wakacyjnym
– zaradność, odpowiedzialność
– zdolność do szybkiego przyswajania nowych umiejętności
– zabranie ze sobą odpowiedniego obuwia
– znajomość i przestrzeganie zasad BHP
– stanowisko kierowane jest do osób zamieszkałych blisko miejsca pracy
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– zdolność do pracy w zespole
– możliwość wyjazdu do Londynu od zaraz

Oferujemy:
– pracę wakacyjną
– legalne zatrudnienie od zaraz
– wynagrodzenie na podstawie stawek brytyjskich
– podpisanie umowy zlecenie bądź o dzieło
– podniesienie swoich kwalifikacji
– zdobycie nowych umiejętności
– oferujemy pracę na dłuższy okres
– zatrudnienie na terenie Londynu

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać swoje zgłoszenie na maila: ania@fullcrewsupport.pl w treści należy umieścić takie informacje jak: imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego, miasto, którego dotyczy ogłoszenie.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-243j38/

ID ogłoszenia: 16355a29dae51629