£do ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Anglii przy przeprowadzkach Londyn od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 16 lipca 2015 01:19

Zatrudnimy od zaraz  pracowników fizycznych zamieszkałych w Londynie. Praca w Anglii dla silnych mężczyzn przy przeprowadzkach (rozkręcanie, pakowanie, wynoszenie mebli) ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– wynoszenie mebli oraz innych rzeczy z domu/pomieszczeń
– przed przewozem pracownik zabezpiecza towar
– zajmowanie się pakowaniem oraz rozkręcaniem dużych mebli
– prowadzenie załadunku i rozładunku rzeczy
– pomaganie we wniesieniu mebli do nowego pomieszczenia oraz ich skręceniu

Wymagania:
– kandydaci muszą być silni fizycznie
– angielski na poziomie komunikatywnym
– zaradność, punktualność
– fachowe podejście do klienta
– zdolność do pracy zespołowej
– osoba otwarta, komunikatywna
– prawo jazdy na samochód osobowy bądź z kategorią C będzie mile widziany

Oferujemy:
– ciągłość zleceń
– współpracę w charakterze Handymanow przy wieszaniu obrazków i innych takich rzeczy
– zabranie ze sobą odpowiednich narzędzi do pracowania na stanowisku Handymanow
– pracę w grupie

Aplikacja:
Należy przesłać zgłoszenie na maila: bmstransportcontractors@gmail.com

Źródło: http://londynek.net/jobs/Praca+przy+przeprowadzkach+oraz+handymanow+Londyn+Pn.+LONDYN+Produkcja+Magazyny+ogloszenia+praca,/jobs/ad?ad_id=914374

ID ogłoszenia: 58655a6e31dc0e27