£7.50 za godzinę brutto

Oferta fizycznej pracy w Anglii przy przeprowadzkach w Londynie od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2016 22:32

Od zaraz przyjmiemy osoby do fizycznej pracy w Anglii. Firma przeprowadzkowa z Londynu poszukuje tragarzy. Dobrze płatna oferta dla osób szukających stałego zatrudnienia.

Stanowisko: pomocnik przy przeprowadzkach.

Lokalizacja pracy: Londyn.

Zarobki: 7,50 funtów za godzinę.

Zadania na stanowisku:

  • pomoc przy przeprowadzkach;
  • przenoszenie mebli, przedmiotów i sprzętu AGD z mieszkania do vana;
  • zabezpieczanie sprzętów przed transportem;
  • noszenie i ustawianie mebli w nowym domu/mieszkaniu/biurze, według wskazań klienta.

Oczekiwania:

  • język angielski w stopniu komunikatywnym;
  • duża siła i sprawność fizyczna;
  • ostrożność i uwaga;
  • kultura osobista;
  • pracowitość i energiczność;
  • miejsce zamieszkania w Londynie;
  • posiadanie obuwia ochronnego (safety shoes);
  • brak poważnych chorób;
  • uczciwość, pracowitość, zaangażowanie.

Zapewniamy:

  • legalną umowę o pracę;
  • stałe zatrudnienie;
  • stabilne warunki pracy;
  • możliwość podjęcia zatrudnienie od zaraz;
  • miłą atmosferę;
  • 8 godzinne zmiany z możliwością nadgodzin.

Aplikacje:
Imię oraz kod pocztowy miejsca zamieszkania w Londynie prosimy wysyłać SMSem pod numer: 07885861112

Źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1022241

ID ogłoszenia: 888571e69fbcd878