£o ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Anglii przy roznoszeniu skrzynek Liverpool

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Liverpool
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 21 lipca 2015 01:53

Zatrudnimy pracowników fizycznych przy przenoszeniu skrzynek z owocami. Tymczasowa praca w Anglii w mieście Liverpool na linii produkcyjnej przy pakowaniu. Pracodawca wymaga od pracownika znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Liverpool
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– przenoszenie załadowanych skrzynek z owocami
– pakowanie owoców na linii produkcyjnej
– przenoszenie towaru na magazyn

Wymagania:
– zatrudniamy jedynie kandydatów mogących przenosić ciężkie rzeczy
– ze względu na charakter pracy preferowani mężczyźni
– bez problemów ze zdrowiem
– chęć podjęcia pracy za granicą
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– zdolność do pracowania nawet do 12 godzin każdego dnia
– rozpoczęcie pracy od 6 nad ranem
– wyrobienie wszystkich zadań zleconych na konkretny dzień

Oferujemy:
– wolne weekendy
– jedną zmianę od 6 rano
– pracę w renomowanej firmie
– odpowiedzi na wszelkie pytania
– dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV na adres: l.stoczynski@claricoltd.co.uk

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-244m9c/

ID ogłoszenia: 67955ad8113127bb

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Anglii przy roznoszeniu skrzynek Liverpool”

  1. prosze o kontakt na 5 kwietnia 2016 @ 09:48

    witam jestem zainteresowany pracą jeśli nadal jest ona aktualna.marcin 07539303116