£do uzgodnienia

Oferta fizycznej pracy w Anglii przy sortowaniu paczek od zaraz Southampton UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 11 czerwca 2021 00:20

Z komunikatywnym językiem angielskim potrzebne od zaraz osoby do fizycznej pracy w Anglii. Zatrudnienie w Southampton przy sortowaniu paczek, skanowaniu naklejek oraz rozładowywaniu ciężarówek.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Southampton.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie, gdzie zadaniem będzie sortowanie paczek, a także skanowanie naklejek oraz rozładowywanie ciężarówek.

Wymagania:

  • własny dojazd z powodu lokalizacji firmy oraz godzin pracy;
  • posiadanie własnych butów ochronnych;
  • możliwość rozpoczęcia zatrudnienie od zaraz;
  • pracowitość;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • trening;
  • pracę tylko na zmianie nocnej – piątek, sobota i niedziela;
  • zatrudnienie od podjęcia od zaraz;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • sprawdzonego i solidnego pracodawcę.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 07436141510 (Iweta).

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/sortowanie-paczek-hedge-end_i108036

ID ogłoszenia: 1260c22c54323bd