£6,50 GBP/h

Oferta fizycznej pracy w Anglii przy sortowaniu paczek Warrington od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Warrington
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 września 2015 15:38

Od zaraz dam pracę w Anglii dla pracowników fizycznych bez doświadczenia. Ogłoszenie z Warrington przy sortowaniu paczek. Oferta skierowana jest do osób przebywających na terenie UK.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Warrington
Wynagrodzenie: 6,50 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
– sortowanie paczek
– zgłaszanie o błędach
– przenoszenie ciężkich towarów
– porządkowanie stanowiska

Wymagania:
– należy posiadać bardzo dobre zdrowie i być silnym fizycznie
– ze względu na specyfikę pracy najchętniej przyjmujemy mężczyzn
– samodzielne znalezienie sobie zakwaterowania
– zatrudnienie dla osób zamieszkałych w Anglii
– posiadanie auta jest konieczne
– szybkość uczenia się/zapamiętywania
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie podstawowym

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– w tygodniu przepracowanie do 40 godzin
– wolne weekendy
– start już od zaraz
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres mailowy: lada.madlova@staffline.co.uk
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-249il8/

ID ogłoszenia: 15455f18240b70f8