£do ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Anglii w supermarkecie dla ekspedientki Birmingham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość bardzo dobra
  • Opublikowany: 4 lutego 2015 11:47

Kierownik sklepu poszukuje pracownika fizycznego do pracy w Anglii przy wykładaniu towaru na półki. Oferta z Birmingham dla ekspedientki ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Ekspedientka
Lokalizacja: Anglia, Birmingham
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Ekspedientka będzie obsługiwać klientów przy kasie, wykładać produkty na półki, kontrolować przydatność towaru, obsługiwać maszynę do krojenia.

Wymagania:
– dobre zorganizowanie
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego
– dla osób od 30 roku życia
– elastyczne godziny pracy
– miła aparycja
– umiejętność rozmawiania z ludźmi
– osoba uprzejma, elokwentna, dobrze wychowana
– zaangażowanie, punktualność
– doświadczenie na danym stanowisku minimum 5 letnie

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie
– duża ilość godzin
– możliwość podniesienia kwalifikacji
– pracownikom zapewniamy dobre warunki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numer: 7429834673

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23a26l/

ID ogłoszenia: 1054d13470c1c42