£10 na godzinę brutto

Oferta praca w Anglii na budowie przy wykończeniach od zaraz Buckinghamshire

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Buckinghamshire
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 listopada 2016 00:03

Dobrze płatna propozycja pracy w Anglii dla Polaków na budowie z Buckinghamshire. Od zaraz poszukiwani są pracownicy ogólnobudowlani do malowania i układania podłóg.

Stanowisko: pracownik ogólnobudowlany

Lokalizacja: Buckinghamshire, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 10 GBP brutto

Opis stanowiska:

  • obowiązkiem pracownika jest wykonywanie prac budowlanych oraz wykończeniowych
  • do zadań osoby zatrudnionej należy: malowanie wewnątrz oraz na zewnątrz budynków, tynkowanie, układanie podłóg, zakładanie instalacji wodnokanalizacyjnej oraz montaż drzwi i okien

Wymagania:

  • gotowość pracy od zaraz
  • minimum 4 lata doświadczenia w pracach ogólnobudowlanych i wykończeniowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • chęć i motywacja do pracy
  • staranne i dokładne wykonywanie zadań

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na okres minimum 6 miesięcy
  • umowę podpisaną bezpośrednio z firmą budowlaną
  • zapewnione przez pracodawcę odpłatne miejsce do zamieszkania
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysyłanie aplikacji wraz z CV na adres e-mail: sebastian@cestaffing.co.uk

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-ogolnobudowlany-z-jangielskim-od-zaraz-3543713.html

ID ogłoszenia: 8925823a07aa6450