£7,20

Oferta pracy w Anglii bez doświadczenia pomoc kuchenna od zaraz Bognor Regis

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bognor Regis
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: od 8 lub 22 maja 2017
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2017 14:49

Aktualnie poszukujemy pomocy kuchennej do zatrudnienia w ośrodku z Bognor Regis. Oferta pracy w Anglii do podjęcia od zaraz dla osób bez doświadczenia od maja 2017.

Stanowisko: Pomoc kuchenna
Miasto: Bognor Regis, Anglia
Zarobki: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 7,20 GBP brutto
Start: od 8 lub 22 maja 2017

Opis stanowiska pracy:

  • dbanie o porządek na stanowisku
  • przygotowywanie składników
  • dostarczanie towarów z magazynu
  • pomoc kucharzom
  • prace na zmywaku
  • inne zadnia zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego – umiejętność swobodnej komunikacji
  • optymizm i bardzo dobre nastawienie do pracy
  • bezkonfliktowość i zdolność do pracy w grupie
  • niewymagane doświadczenie

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość bezpłatnego korzystania z atrakcji, które znajdują się w ośrodku
  • zatrudnienie bezpośrednio u brytyjskiego pracodawcy
  • legalną umowę zgodną z brytyjskim prawem pracy
  • zamieszkanie zapewnione odpłatnie, koszt maksymalny to 41,96 GBP za tydzień
  • bezpłatne przeszkolenie
  • możliwość korzystania za darmo z pralni

Aplikacja:

Kontakt telefoniczny dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17 pod numerami: +48 91 814 52 56 lub +48 91 813 09 06

Aplikować można również za pośrednictwem źródła.

Rozmowy przez SKYPE z pracodawcą odbędą się 26 kwietnia oraz 10 maja 2017.

źródło: https://www.pracuj.pl/praca/pomoc-kuchenna-bognor-regis-uk,oferta,5242013

ID ogłoszenia: 97858fb2ef84d251