£11,00 na godz.

Oferta pracy w Anglii bez języka jako pomoc kuchenna od zaraz Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: kontrakt
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 1 grudnia 2021 00:12

Restauracja z centrum Londynu szuka od zaraz chętnych Polaków do pracy w Anglii. Zatrudnienie dla pomocy kuchennej na zmywaku bez znajomości języka angielskiego. Pracodawca zapewnia darmowe posiłki.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 11,00 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w charakterze pomocnika na kuchni;
  • praca na zmywaku;
  • zatrudnienie w restauracji, która znajduje się w centrum Londynu.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dokładne i sumienne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • przyjazny zespół współpracowników;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość skorzystania z płatnego urlopu;
  • darmowe posiłki w miejscu pracy;
  • możliwość przyuczenia.

Aplikacja:

Osoby, które chcą podjąć pracę w Londynie, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: careers@dirty-bones.com (kontakt możliwy w języku polskim oraz angielskim).

Źródło: https://polonia24.co.uk/

ID ogłoszenia: 58461a63deb8f14f