£9,50 GBP/h + premia

Oferta pracy w Anglii bez języka na magazynie z zabawkami Liverpool od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Liverpool
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: Do końca czerwca
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 marca 2018 07:03

Od zaraz hurtownia zabawek z Liverpool UK poszukuje magazynierów, również bez znajomości języka do podjęcia pracy w Anglii do końca czerwca 2018 lub dłużej. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: magazynier

Miejsce pracy: Liverpool

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 2

Wynagrodzenie: 9,50 GBP/h brutto + premia 200 GBP na zakończenie kontraktu

Zadania:

– rozładunek towaru na magazynie
– zbieranie, kompletowanie zamówień dla klientów
– aktualizacja stanów magazynowych w systemie komputerowym
– pakowaniu towaru do wysyłki i wydawanie kurierom
– liczenie towaru
– utrzymywanie porządku w obrębie magazynu

Wymagania:

– doświadczenie nabyte na magazynie
– umiejętność liczenia, logicznego myślenia
– umiejętność pracy w grupie, bezkonfliktowość
– brak nałogów tytoniowych
– zaświadczenie o niekaralności
– mile wdziane uprawnienia na wózki jezdniowe oraz znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

– legalne zatrudnienia za pośrednictwem agencji do końca czerwca 2018
– możliwość przedłużenia umowy do końca roku 2018 dla najlepszych pracowników
– nie pobieramy żadnych opłat wstępnych za rekrutację, przygotowanie dokumentów itp.
– proponujemy możliwość odpłatnego zakwaterowanie oddalonego o zaledwie 3 km od zakładu pracy (koszt 65 GBP/ tyg.)
– pomagamy przy stawianiu pierwszych kroków w UK w tym przy sprawach formalnych i mieszkaniowych
– oferujemy możliwość otrzymania zaliczki po przyjeździe do Liverpoolu
– koszt zakwaterowania potrącany jest z wypłaty (nie ma potrzeby wpłacania żadnych zaliczek)
– wynagrodzenie pracownika wypłacamy terminowo w systemie tygodniowym na konto walutowe

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem:

hurtownia zabawek Liverpool II tura 2018

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1
email: cleversolutions@officials.co.uk

ID ogłoszenia: 4315a9318cb94fc4

7 komentarzy na “Oferta pracy w Anglii bez języka na magazynie z zabawkami Liverpool od zaraz”

  1. Katarzyna Kwiatkowska na 26 lutego 2018 @ 15:38

    Jestem zainteresowana. Mój nr tel 533690502

  2. Maria Malicka na 27 lutego 2018 @ 13:22

    Witam
    Jestem zainteresowana pracą w hurtowni.Wczoraj wysłałam email,lecz nie otrzymałam zadnej odpowiedzi.
    Pozdrawiam

  3. Ola i Czarek na 28 lutego 2018 @ 12:33

    Witamy,
    jesteśmy zainteresowani pracą,oboje pracowaliśmy na magazynie w Liverpool posiadamy konta bankowe angielskie oraz ubezpieczenie.
    W tej chwili jestesmy w Polsce ale jestesmy gotowi do wyjazdu i podjecia pracy
    Ola 0048 731630818
    Czarek 0048 577034384
    pazdrawiamy

  4. Ola i Czarek na 28 lutego 2018 @ 12:41

    Witamy,
    jesteśmy zainteresowani pracą,oboje pracowaliśmy na magazynie w Liverpool,posiadamy konta bankowe angielskie oraz nr. NIN.
    pazdrawiamy

  5. jestem zainteresowany waszą ofertą ! mój numer 07 809 749 370

  6. Mariusz 25 na 9 marca 2018 @ 15:02

    Witam,

    Jestem zainteresowany pracą. Posiadam konto angielskie oraz nr. NIN.
    Znajomość j. angielskiego dobra. Doświadczenie w pracy na podobnym
    stanowisku w UK.

    Mój nr tel: 731-581-535

    • Witam

      Jestrem zainteresowana praca u Panstwa , posiadsam konto angielskie oraz numer NIN-u . Moj angielski jest dosc slaby , ale z komunikacja nie ma problem . Pracowalam juz w UK na magazynie . Zaznaczam jestem mloda osoba I chetna do pracy 😀

      Pozdrawiam , Maria Zielinska

      nr.telefonu 507657528