£6,50 GBP/h

Oferta pracy w Anglii bez języka w przetwórni mięsnej na produkcji Llanelli

  • Kraj: Walia
  • Miasto: Llanelli
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 listopada 2014 14:11

Przetwórnia mięsna z Llanelli poszukuje Polaków bez znajomości języka angielskiego do podjęcia pracy w Anglia na produkcji mięsnej. Oferta aktualna od zaraz.

Stanowisko: Pracownik w przetwórni mięsnej

Lokalizacja: Llanelli, Anglia

Zarobki: 6,50 GBP za godzinę

Opis zadań:

  • Głównym obowiązkiem będzie solenie skór wołowych.
  • Ponadto pracownik będzie odpowiadał za zadania porządkowe, obróbkę skór, pracę z nożem.

Oczekiwania:

  • chęć rozwoju i udziału w szkoleniach podwyższających kwalifikacje
  • dobra sprawność fizyczna
  • duże zmotywowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaletą będzie posiadanie własnego samochodu

Oferta:

  • 45-cio godzinny tydzień pracy
  • zorganizowane zakwaterowanie które jest płatne ok 50 GB tygodniowo
  • chęć udziału w szkoleniu do zawodu ubojowca wołowego
  • zatrudnienie na dłużej

Aplikacja:

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • daniel.tomczak@csarecruitment.eu

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-wielka-brytania-id253793.html

ID ogłoszenia: 633546c776c828a7

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Anglii bez języka w przetwórni mięsnej na produkcji Llanelli”

  1. MARIUSZ SZNAJDEROWICZ na 21 listopada 2014 @ 11:31

    SZUKAM PRACY W ANGLII Z ZAKWATEROWANIEM SOLIDNY UCZCIWY BEZ NAŁOGÓW LAT39 TEL.505559078