£6,50 GBP za godzinę

Oferta pracy w Anglii dla kierowcy kat.A-dostawca pizzy Londyn od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2015 01:47

Pizzeria Domino’s szuka Polaków do pracy w Anglii przy rozwożeniu pizzy. Zatrudnienie w Londynie dla kierowców z kategorią A bądź kartą CBT. Zakres usług będzie obowiązywał w West Hampstead, Cricklewood i Kilburn.

Stanowisko: Opiekunka
Lokalizacja: Anglia, Londyn, West Hampstead, Cricklewood, Kilburn
Wynagrodzenie: 6,50 GBP za godzinę

Zadania:
– rozwożenie pizzy pod wskazany adres
– wydawanie reszty i ulotek reklamowych
– godne prezentowanie firmy

Wymagania:
– elastyczność godzinowa
– możliwość pracowania również w weekendy
– chęć zatrudnienie w systemie zmianowym
– posiadanie prawa jazdy kat.A bądź CBT
– zamieszkanie w Londynie
– przyjazne usposobienie
-miła aparycja
– osoba pozytywnie nastawiona do życia i ludzi
– punktualność, zdyscyplinowanie

Oferujemy:
– dobrą pracę
– zapewniamy skuter do przemieszczania się
– dobre wynagrodzenie
– napiwki
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV po angielsku na maila: S28015@dominos.co.uk

Źródło: http://londynek.net/jobs/Dostawca+Pizzy+Londyn+Pn.Zach.+KilburnCricklewood+Kierowcy+Transport+Autoservice+ogloszenia+praca,/jobs/ad?ad_id=925861

ID ogłoszenia: 83655246758241a0