£ok 500-700 GBP/tydzień

Oferta pracy w Anglii dla kierowcy kat.B jako taksówkarz Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość bardzo dobra
  • Opublikowany: 9 sierpnia 2014 03:32

Firma świadcząca usługi przewozowe na Lotnisku Gatwick poszukuje kierowców taksówki. Oferta pracy w Anglii dla kierowców kat.B do przewozu pasażerów z lotniska.

Stanowisko: Kierowca taksówki

Lokalizacja: Port lotniczy Londyn-Gatwick

Zarobki: ok 500-700 GBP/tydzień

Liczba wakatów: 5

Obowiązki:

  • Stanowisko taksówkarza w dużej firmie taksówkarskiej obsługującej lotnisko Gatwick.

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy
  • perfekcyjna znajomość języka angielskiego
  • kultura osobista
  • umiejętność pracy z klientem bezpośrednim
  • atutem będzie doświadczenie w ruchu lewostronnym
  • konieczne jest zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • Zapewnione auto służbowe oraz pokrycie kosztów paliwa
  • stawka wynagrodzenia jest uzależniona od obrotów
  • możliwość podjęcia stałej pracy, dwie opcje zatrudnienia umowa o pracę lub na własnej działalności (brytyjskiej)- wybór należy do pracownika
  • wsparcie przy zorganizowaniu lokum
  • pracodawca pomaga w zdobyciu brytyjskiej licencji. Wygląda to tak iż procedura może trwać do 4 tygodni oraz wymaga osobistego stawienia się w Stansted
  • System pracy wygląda następująco: 3 dni pracy w godzinach 3-15, 3 dni pracy 16-3 oraz 3 wolnego

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania.
Wiadomość zatytułowaną: TAXI / UK – należy przesłać na adres:

  • biuro@hmserwis.pl

źródło: http://www.praca4u.net/taxi-driver-kierowca-taksowki-gatwick-airport-id235850.html

ID ogłoszenia: 93753e3e07043e77