£100.00

Oferta pracy w Anglii dla kierowcy kat. C, Manchester UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: 30 marzec
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 lutego 2017 07:45

Firma z Manchesteru zatrudni kierowców kat. C do pracy w Anglii przy załadunku, wyładunku towaru oraz jego transporcie. Pracodawca oczekuje komunikatywnej znajomości języka.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Kierowca kat. C do Anglii.

Obowiązki:
o Prowadzenie pojazdu
o Załadowywanie i rozładowywanie oraz nadzór nad załadunkiem i wyładunkiem
o Codzienna obsługa pojazdów i przyczep
o Inne prace podejmowane w celu wykonania zadania służbowego
o Niezbędne formalności administracyjne
o Utrzymanie pojazdu w czystości

Oferujemy:
o Atrakcyjne wynagrodzenie
o Lunch oraz bezpłatne zakwaterowanie
o Umowę o pracę ( 6-cio miesięczny kontrakt z możliwością przedłużenia )

Wymagania
o Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
o Prawo jazdy kat. C z kodem 95
o Zaświadczenie o niekaralności
o Świadectwo kwalifikacji zawodowych

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@ira-net.com
W CV prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez IraNet Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy IraNet oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest IraNet Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Pokorna2/205, 00-199 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 93858a1cb773c51e

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Anglii dla kierowcy kat. C, Manchester UK”

  1. Jestem zainteresowany. mam 2 letnie doswiadczenie na class 2. prosze o kontakt.Roman

    Mobile +48518541888

Zostaw odpowiedź do Roman

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Ira Net
  • Zarejestrowany od: 13 lutego 2017

Inne przedmioty dodane przez Ira Net

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Ira Net »