£do ustalenia

Oferta pracy w Anglii dla kobiet na produkcji sera Neasden od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Neasden
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 11 marca 2015 02:30

Poszukujemy kobiet do pracy w Anglii na linii produkcyjnej przy pakowaniu serów śródziemnomorskich. Zatrudnienie z Neasden dla pracownika produkcyjnego.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Neasden
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Są to prace produkcyjne przy serach – kontrolowaniu ich jakości oraz pakowaniu.

Wymagania:
– zorganizowanie, samodzielność
– siła i wytrzymałość fizyczna
– dobre zdrowie
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– znajomość języka angielskiego
– pracowitość, wytrwałość, zaangażowanie
– dobry wzrok, sprawne dłonie
– posiadanie numeru NIN
– posiadanie zamieszkania w okolicach NW10
– zdrowy kręgosłup
– możliwość podnoszenia ciężarów do 15 kg
– zatrudniamy kobiety do 45 roku życia

Oferujemy:
– pracę od poniedziałku do soboty
– 7-9 godzinny dzień pracy od 8 do 15 maksymalnie 17 (w soboty do 13)
– szkolenia wprowadzające
– przyjazną atmosferę
– prace dla kobiet
– dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV w języku angielskim na maila: ewa@milkys.co.uk

Źródło: http://londynek.net/jobs/Kobieta+Produkcja+Sera+Londyn+Pn.Zach.+NeasdenWembley+Produkcja+Magazyny+ogloszenia+praca,/jobs/ad?ad_id=919662

ID ogłoszenia: 61454ff8e32ae9f7