£7,88-799 GBP/h

Oferta pracy w Anglii dla kobiet od zaraz bez języka na magazynie 2018 Lutterworth

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Lutterworth
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 27 września 2018 19:53

Od zaraz poszukiwana kobieta do pracy w Anglii na magazynie. Zatrudnienie 2018 w Lutterworth bez znajomości języka oraz doświadczenia, obowiązki to różne proste zadaniach np. pakowaniu, utrzymaniu porządku lub naklejaniu etykiet.

Stanowisko: magazynierka.

Lokalizacja: Lutterworth.

Zarobki: 7.88 – 7.99 GBP/h.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie zamówionych towarów;
  • skanowanie palet gotowych do wysłania;
  • inne, dość proste i lekkie zadania zlecone przez kierownika.

Oczekiwania:

  • pracowitość i motywacja;
  • mile widziane doświadczenie i znajomość języka angielskiego;
  • motywacja;
  • przyjazne podejście do innych;
  • bezkonfliktowość;
  • punktualność;
  • odpowiedzialność;
  • dokładne wykonywanie powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • proste i lekkie zadania;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • codzienne dojazdy do pracy;
  • miłą atmosferę;
  • wstępne przeszkolenie.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji pod podany poniżej adres e-mail:

livorno@wp.pl

W CV należy zawrzeć aktualne dane kontaktowe.

Odpowiemy wyłącznie na wybrane aplikacje. Należy dołączyć odpowiednią klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji.

Źródło: http://praca.felcia.co.uk/w-anglii/lutterworth-area-le17/praca-na-magazynie-dla-dziewczyny,ad-358435.html

ID ogłoszenia: 4955bacce8485663