£do uzgodnienia

Oferta pracy w Anglii dla kobiet od zaraz jako pomoc kuchenna/sprzątaczka

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2014 03:57

Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii dla kobiet w charakterze pomocy kuchennej oraz sprzątaczki. Zatrudnienie od zaraz przy przygotowaniu dań i sprzątaniu w pokojach.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Nr Ref.: 2189

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Miejsce pracy: Anglia

Obowiązki:

  • Praca w pensjonacie przy pomocy w poprawnym funkcjonowaniu.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przygotowanie dań, prace na kuchni i w jadalni, ustawianie stołów i krzeseł na stołówce, sprzątanie.
  • Do zadań należeć będzie dbanie o czystość sztućców i zastawy stołowej.
  • Obowiązkiem będzie również sprzątanie pensjonatu i pokoi gościnnych.

Oczekiwania:

  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim
  • wymagane koniecznie jest posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność podjęcia pracy natychmiast
  • duża motywacja
  • zaangażowanie, punktualność oraz dynamiczne tempo pracy

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia stałej pracy w Anglii
  • umowa bezpośrednio z Angielskim pracodawcą
  • zarobki roczne w wysokości 15000 GBP rocznie
  • pracodawca zapewnia bezpłatne zamieszkanie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń

  • kontakt: s.prokop@jobland.pl

źródło:http://anglia-praca24.pl/oferty/gastronomia_1/pomoc-kuchenna-oraz-housekeeping_i4756

ID ogłoszenia: 45453fd2a32a9077