£9-10/h

Oferta pracy w Anglii dla kobiet przy sprzątaniu domów i mieszkań Maidstone

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Maidstone
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 25 lutego 2017 03:28

Możliwość zatrudnienia w Maidstone dla kobiet przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych. Ogłoszenie aktualnej pracy w Anglii z wysokimi zarobkami i stałą umową.

Stanowisko: Sprzątaczka
Dostępne lokalizacje: na terenie hrabstwa Kent – Maidstone, Tonbridge, Sevenoaks
Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie dokładne sprzątanie domów i mieszkań i utrzymywanie ich w czystości
  • zadania polegają między innymi na wycieraniu kurzy, odkurzaniu, myciu okien i podłóg, sprzątaniu łazienek, kuchni, salonów, sypialni, garaży, strychów a także piwniczek
  • prace muszą być wykonywane sprawnie

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zdolności interpersonalne i umiejętność do nawiązywania dobrych kontaktów z klientami
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • dużą zaletą będzie posiadanie własnego auta
  • znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki
  • zatrudnienie na czas nieokreślony
  • atrakcyjne warunki pracy i miłą atmosferę
  • elastyczny grafik

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, kontakt telefoniczny możliwy jest codziennie od 9 do 16 pod numerami:

  • +44 7876984047
  • +44 2088500712

Zgłaszać się można również mailowo, na adres: info@cleaningagencyfriends.com

źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1095264

ID ogłoszenia: 24058b0f0ea79547