£6,50 GBP/h

Oferta pracy w Anglii dla kobiet, pokojówek przy sprzątaniu hoteli Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 12 maja 2015 00:14

Firma sprzątająca z Londynu szuka kobiet do sprzątaniu hoteli. Praca w Anglii dla pracowników sprzątających z opcją zatrudnienia na stałe. Oferta dla pokojówki przebywającej na terenie UK.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: 6,50 GBP/h

Zadania:
Praca polega na sprzątaniu pokoi hotelowych oraz wszystkich pomieszczeń znajdujących się w hotelu.

Wymagania:
– umiejętność zarządzania czasem
– punktualne stawianie się w pracy
– godne reprezentowanie firmy
– dla osób z zakwaterowaniem w Londynie
– minimum 3 miesięczne doświadczenie przy sprzątaniu hoteli
– szybkość, zwinność, elastyczność
– komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
– w tygodniu zapewniamy około 40 przepracowanych godzin
– dobre wynagrodzenie
– wypłata co 7 dni
– ciągłość zleceń
– legalną pracę na stałe
– zatrudnienie dla kobiet

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV po angielsku na maila:

ewelina@sr-services.co.uk

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23bf92/

ID ogłoszenia: 758555127ebd10d3