£9,50 - 12,00 GBP/h

Oferta pracy w Anglii dla par bez języka na produkcji sprzętu AGD od zaraz Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2021 01:09

Fabryka z Londynu poszukuje chętnych oraz pary do pracy w Anglii 2021. Zatrudnienie bez znajomości języka od zaraz na produkcji przy montażu sprzętu AGD. Możliwość zakwaterowania na miejscu zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji / montażu

Miejsce: Londyn

Start: od zaraz

Zarobki: 9,50 – 12,00 GBP/h (zależne od kwalifikacji i znajomości języka)

Liczba miejsc: 6

Zadania:

Precyzyjna praca w pozycji stojącej na linii produkcyjnej przy montażu komponentów dużego sprzętu AGD z pomocą elektronarzędzi (lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki). Do zadań zaliczać się będzie również kontrola jakości montażu.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność od nowego roku na minimum pół roku
  • szukamy osób pracowitych bez nałogów związanych z piciem i mocniejszymi używkami
  • obecnie preferowane są osoby, które w tej chwili przebywają na terenie UK

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od kwalifikacji pracownika
  • możliwość podjęcia wspólnej pracy dla par
  • zakwaterowanie dla pracowników zapewnia pracodawca koszt dla pracownika to 150 GBP/mc lub 250 GBP dla pary
  • gwarantujemy legalną pracę w Anglii mimo brexitu

Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres.

W tytule wiadomości proszę napisać „Produkcja AGD Londyn″

Jobs4U Recruitment Agency

jobs4you@mail.co.uk

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 682612572e6b2f77