£30 tyś GBP brutto za rok

Oferta pracy w Anglii dla par w rolnictwie z dobrym wynagrodzeniem od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 27 września 2015 16:35

Szukamy od zaraz pracowników farmy do pracy w Anglii przy utrzymaniu gospodarstwa domowego oraz czynnościach związanych z uprawą w rolnictwie Poszukujemy osób z doświadczeniem i znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy na roli
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wynagrodzenie: 30 tyś GBP brutto za rok
Start: od zaraz
Numer referencyjny: 2337

Zadania:
– należy dbać o gospodarstwo rolne
– porządkowanie zieleni (koszenie trawy, drobne naprawy itp.)
– pomaganie w utrzymaniu domostwa w czystości
– opiekowanie się zwierzętami
– prowadzenie wszystkich pojazdów znajdujących się na miejscu
– w trakcie sezonu pracownik pomaga przy obsłudze strzelnicy

Wymagania:
– prawo jazdy na samochód osobowy
– zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych pracowników z doświadczeniem
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– zatrudnienie dla par
– obsługiwanie pojazdów rolniczych
– kandydaci powinni umiejętnie wykonywać wszystkie zadania samodzielnie
– przyjazne nastawienie
– chęć podjęcia stałej pracy

Oferujemy:
– dobrą pracę wśród przyjaznych ludzi
– dobre wynagrodzenie
– napiwki w okresie sezonowym
– miejsce do zamieszkania na terenie farmy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://www.jobland.pl/oferty/frame.php?id=2337

ID ogłoszenia: 5875607f9de929ad

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Anglii dla par w rolnictwie z dobrym wynagrodzeniem od zaraz”

  1. Witam.
    Jestem osobą bardzo pracowitą, posiadam własne gospodarstwo i znam się na elektryce, hydraulice oraz potrafię w budowlance to i owo. Jestem bardzo zainteresowany długo terminową pracą jestem bez nałogów, dostosuję się do postawionych mi zadań.
    Mój tel.+48602455227
    Pozdrawiam.

Zostaw odpowiedź do Adam