£10,30 - 17,74 na godz.

Oferta pracy w Anglii dla par na magazynie odzieży od zaraz Yorkshire UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Yorkshire
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 - 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 6 października 2021 00:21

Z podstawową znajomością języka angielskiego do podjęcia praca w Anglii dla par na magazynie odzieży. Zatrudnienie od zaraz w Yorkshire dla magazynierów. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Yorkshire.

Wynagrodzenie: 10,30 – 17,74 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie, a także pakowanie gotowych zamówień;
  • odbieranie oraz rozmieszczanie odzieży na magazynie;
  • pracownik będzie wysyłał zamówienia do klientów;
  • wykonywanie ogólnych prac magazynowych.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • szczegółowość;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • pozytywne nastawienie do pracy i ludzi;
  • doskonała organizacja pracy;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dobre zdrowie;
  • chęć podjęcia pracy na stałe;
  • znajomość języka angielskiego w mowie w stopniu podstawowym;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • chęć pracy na różnych zmianach.

Oferujemy:

  • pracę po 12 godzin na zmianie;
  • możliwość brania nadgodzin w dni wolne;
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • urlop.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +48 666 636 625

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/1000-bonus-praca-w-anglii-w-firmie-z-odzieza-kontrakt-CID4-IDLoYV7.html

ID ogłoszenia: 917615db70bd1e27