£od 6.31 do 7.00 GBP/h

Oferta pracy w Anglii dla Polaków na magazynie/zbieranie zamówień Stockport

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Stockport
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Opublikowany: 30 lipca 2014 23:15

Szukamy osób do pracy w Anglii na magazynie przy zbieraniu zamówień. Oferta ze Stockport dla Polaków przy rozładunku i załadunku towarów. Poszukujemy osób z doświadczeniem i znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Stockport
Wynagrodzenie: od 6.31 do 7.00 GBP/h

Zadania:
– praca na magazynie przy rozładunku i załadunku towarów
– dbanie o porządek w miejscu pracy
– zajmowanie się zbieraniem zamówień
– przygotowywanie paczek do wysyłki
– pakowanie produktów
– oraz inne prace zlecane przez pracodawcę

Wymagania:
– osoba odpowiedzialna, energiczna
– doświadczenie na danym stanowisku konieczne
– chęć do pracy zmianowej
– dyspozycyjność
– możliwość przepracowania dodatkowych godzin pracy jeżeli zajdzie taka potrzeba
– język angielski w stopniu dobrym

Oferujemy:
– pracę zmianową
– dobre wynagrodzenie
– wdrożenie w system firmy
– stawki zależne od godzin (od 7:30 do 16:30 6.31 GBP za godz. od 18:00 do 6:00 7.00 GBP/h)
– pomoc w razie pytań

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV podając swój adres i telefon z angielskim numerem na maila: Pawel@am2pm.uk.com w tytule proszę wpisać: Stockport (Marple).

Źródło:

ID ogłoszenia: 23353d8bbb1c9c98

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.