£6,80-8,50 GBP/h

Oferta pracy w Anglii dla Polaków na produkcji mebli Londyn od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2015 17:06

Producent mebli szuka pracowników do pracy w Anglii przy pakowaniu produktów. Oferta z Londynu dla Polaków na linii produkcyjnej przy składaniu mebli. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: 6,80-8,50 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
Jest to praca produkcyjna polegająca na składaniu mebli oraz ich pakowaniu. Pracownik przygotowuje paczki do wysyłki.

Wymagania:
– chęć odbycia szkoleń
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie podstawowym
– posiadanie doświadczenia produkcyjnego bądź przy pakowaniu
– dla osób zamieszkałych w UK bądź samodzielne znalezienie sobie takiego lokum blisko pracy
– zgodna na przeprowadzenie testów na obecność narkotyków i alkoholu
– przyjazd samochodem

Oferujemy:
– szkolenia wprowadzające
– w trakcie szkolenia oferujemy stawkę godzinową w wysokości 6,80 GBP/h
– podwyżki po 2 miesiącach do 7,20 za godzinę pracy
– nadgodziny płatne dodatkowo (8,50 GBP/h)
– jasne warunki zatrudnienia
– wdrożenie w system działania firmy

Aplikacja:
Chętnych prosimy o rejestrację poprzez stronę: www.londonjobstoday.co.uk bądź mailowo: londonjobstoday@yahoo.co.uk

Źródło: http://oferciak.co.uk/oferta/17854.furniturexpress-pakowanie

ID ogłoszenia: 271553eca5636b05

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Anglii dla Polaków na produkcji mebli Londyn od zaraz”

  1. WItam
    jestem zainteresowany ofertą, proszę o kontakt 512 490 69